Згідно Закону України "Про захист прав користувачів" Ви маєте право повернути товар на протязі 14 днів після покупки.
Кожен товар нашого магазину має свій гарантійний термін заданий виробником. До кожного купленому у нас товару додається гарантійний талон.
Ми реалізуємо лише оригінальну техніку підтверджену офіційними сертифікатами. Разом із товаром Ви обов'язково отримуєте заповнений гарантійний талон та інструкцію експлуатації.

Ми працюємо лише з українськими та офіційними дилерами європейських виробників.

У випадку виникнення несправності обладнання Вам необхідно звертатися у сервісну службу, яка обслуговує той чи інший бренд. Перед придбанням товару не забудьте поцікавитися чи є у Вашому населеному пункті такий центр, щоб у разі виникнення несправностей / неполадок, Вам не довелося викликати некваліфікованих фахівців або таких, на яких не поширюється гарантійний талон Вашої техніки.

У разі виникнення неполадок необхідно звернутися в сервісний центр, який обслуговує конкретну марку, і пред'явити гарантійний талон. Якщо гарантійний термін не закінчився, всі неполадки будуть усунуті безкоштовно.


Умови, за якими Вам буде відмовлено у безкоштовному гарантійному обслуговуванні:

✔ Некоректна експлуатація обладнання, яка призвела до поломки. Перед початком експлуатації техніки або обладнання в обов'язковому порядку необхідно ретельно вивчити інструкції і строго слідувати викладеним у ній рекомендацій.
✔ Якщо користувач своєчасно не справив сервісне технічне обслуговування системи спеціалістами. Наприклад, настінні газові котли, вимагають такого роду обслуговування один раз на рік, перед настанням опалювального сезону.
✔ Якщо буде встановлено факт здійснення ремонту неуповноваженими службами.
✔ Якщо поломка викликана різкими або критичними збоями в електромережі або іншими форс-мажорними обставинами.
✔ Якщо встановлено факт засмічення повітряних фільтрів, дренажу або радіаторів з причини несвоєчасного або некоректного обслуговування.
✔ Якщо обладнання, яке вимагає підписання відповідних документів, наприклад, таких як, акт про здавання-приймання в тимчасову експлуатацію, було введено в експлуатацію перед безпосереднім оформленням зазначених документів.