Емальований бойлер KHT (Kuydych) ВВТ-004-2000 2000 л

67 786 грн.
Кількість:
Технічні характеристики
Об'єм, л: 2000
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Емальований бойлер KHT (Kuydych) ВВТ-004-2000 2000 л

Бойлери серії ВВТ-04 призначені для зберігання і приготування гарячої води. Внутрішня поверхня Бойлер ВВВТ - Габаритне кресленнябойлера захищена від корозії надійним полімер-керамічним покриттям, для додаткового захисту вмонтовано два магнієвих анода. Термоізоляція зроблена з м'якого пінополіуретану товщиною 100 мм, обшивка з дерматину. Бойлери оснащені фланцевим отвором ДУ 350 мм з кришкою. Бойлери можуть комплектуватися одним або більше теплообмінниками типу ТU.

Бойлери ВВТ - Габаритні розміри

ВС – патрубок відбору гарячої води
НЛ, НП – патрубки подачі холодної води
ВТЛ, ВТП, СТЛ, СТП – патрубки вимірювання температури (монтажа магнієвого анода)
НТЛ, НТП – патрубки вимірювання температури
РЛ, РП – патрубки рециркуляції
ЕЕ – зливний патрубок

Бойлери ВВТ - Маркування

1. Серія
2. Верхній фланець, наявність, розмір
3. Средній фланець, наявність, розмір
4. Нижній фланець, наявність, розмір
5. Об'єм, л

при х=0 – фланець відсутній
при х=1 фланець ДУ 120
при х=2 фланець ДУ 210
при х=4 фланець ДУ 350

Copyright MAXXmarketing GmbH
 
 
 

Бойлери непрямого нагріву: принцип роботи, конструкція, типові схеми підключення.

Принцип роботи бойлеру нерямого нагріву гарячої води

Бойлер непрямого нагріву використовує тепло системи опалення для нагріву води. Всередині такого бойлеру знаходиться спіральний теплообмінник, зазвичай, із нержавіючої сталі, по якому рухається теплоносій з опалювального контуру. Саме від цього теплообмінника нагрівається вода для Ваших господарських потреб. Таким чином, ви отримуєте безкоштовне джерело гарячої води.

Конструкція та комплектація бойлерів непрямого нагріву

Майже усі виробники комплектують бойлери магнієвими анодами для захисту корпусу баку від шкідливої дії корозії. Також бойлери комплектуються ревізійними фланцями. Розмір фланців від 160 до 350 мм. Вони використовуються для технічного обслуговування бойлеру. Також у такий фланець можна вмонтувати спеціальні теплообмінники блочного типу. Додатково бойлери оснащюються датчиками температури для того, щоб постійно підтримувати необхідну і комфортну для споживача температуру гарячої води.

У період року, коли опалювальна система не працює, воду у бойлері непрямого нагріву можна підігрівати електричним теном. Це обладнання не входить у стандартний комплект поставки бойлерів непрямого нагріву, а комплектується додатково.

Виготовляють бойлери непрямого нагріву із чорної сталі. Додатково всередині бойлер покривають полімер-керамікою для захисту від корозії. Деякі виробники пропонують бойлери із харкової нержавіючої нержавіючої сталі.

Строк служби такого типу бойлерів 10 років і більше.

Ви зможе подовжити його справну роботу, якщо будете дотримуватись рекомендацій виробника щодо підключення, експлуатації та технічного обслуговування обладнання.