Бойлер KHT ВТ-01-1500 1500 л

58 166 грн.
Кількість:
Технічні характеристики
Об'єм, л: 1500
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Бойлер KHT ВТ-01-1500 1500 л

Баки для гарячого водопостачання (надалі бойлери) KUYDYCH призначені для приготування гарячої води для господарських потреб. Головним елементом бойлера є резервуар у якому знаходиться вода, що підігрівається, та спіральний теплообмінник, через який протікає теплоносій. Під час підключення бойлера необхідно дотримуватись вказівок даної інструкції та даних, які вказані в маркувальній таблиці. Бойлери забезпечені різьбовими отворами для підключення контрольно-вимірювальних приладів, наприклад термостата, термометра, запобіжного клапана, а також фланцевим отвором для візуального контролю стану приладу та профілактичних робіт (чищення від накипу і відкладень). Підключення повинна виконувати особа, що має відповідну кваліфікацію.

Бойлери серії ВТ від 200 до 1500 літрів призначені для зберігання і підігріву води для господарських потреб. Внутрішня поверхня бойлера захищена від корозії надійним полімер-керамічним покриттям, для додаткового захисту вмонтовані два магнієвих аноди (6) 19х210. Термоізоляція зроблена з м’якого пінополіуретану товщиною 60 мм, обшивка – з штучної шкіри (дерматину). Бойлери оснащені ревізійним фланцевим отвором діаметром ДУ 120 мм. Теплообмінники зроблені з харчової хром-нікелевої сталі AISI 304.
Максимальний робочий тиск – 0,6 МПа, температура - 100 °С

Бойлер Куйдич ВТ-01

 

Загальні технічні характеристики бойлерів ВТ:

ВТ - Загальні технічні характеристики Бойлерів

Місткість бойлера, дм3 ±5% - 1445
Маса, кг не більше - 200
Площа теплообміну ВН, м2 - 3,9
Місткість НО, дм3 ±3% - 13,2
Діаметр під’єднання ВН, дюйм - AG 1

Copyright MAXXmarketing GmbH
 
 
 

Бойлери непрямого нагріву: принцип роботи, конструкція, типові схеми підключення.

Принцип роботи бойлеру нерямого нагріву гарячої води

Бойлер непрямого нагріву використовує тепло системи опалення для нагріву води. Всередині такого бойлеру знаходиться спіральний теплообмінник, зазвичай, із нержавіючої сталі, по якому рухається теплоносій з опалювального контуру. Саме від цього теплообмінника нагрівається вода для Ваших господарських потреб. Таким чином, ви отримуєте безкоштовне джерело гарячої води.

Конструкція та комплектація бойлерів непрямого нагріву

Майже усі виробники комплектують бойлери магнієвими анодами для захисту корпусу баку від шкідливої дії корозії. Також бойлери комплектуються ревізійними фланцями. Розмір фланців від 160 до 350 мм. Вони використовуються для технічного обслуговування бойлеру. Також у такий фланець можна вмонтувати спеціальні теплообмінники блочного типу. Додатково бойлери оснащюються датчиками температури для того, щоб постійно підтримувати необхідну і комфортну для споживача температуру гарячої води.

У період року, коли опалювальна система не працює, воду у бойлері непрямого нагріву можна підігрівати електричним теном. Це обладнання не входить у стандартний комплект поставки бойлерів непрямого нагріву, а комплектується додатково.

Виготовляють бойлери непрямого нагріву із чорної сталі. Додатково всередині бойлер покривають полімер-керамікою для захисту від корозії. Деякі виробники пропонують бойлери із харкової нержавіючої нержавіючої сталі.

Строк служби такого типу бойлерів 10 років і більше.

Ви зможе подовжити його справну роботу, якщо будете дотримуватись рекомендацій виробника щодо підключення, експлуатації та технічного обслуговування обладнання.