Твердопаливний котел MCE V3 12..100 кВт

30 734 грн.
Потужність, кВт:
Кількість:
Технічні характеристики
Тип: традиційний
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Твердопаливний котел MCE V3 12..100 кВт

Котел твердопаливний MCE V3 - це універсальний сталевий котел, який має верхню і нижню камери згоряння. Він має пластинчастий теплообмінник, вертикальний потрійний, виготовлений із сталевих листів P265GH товщиною 6 мм. Водна решітка збільшує поверхні нагрівання і відведення тепла. Водний корпус покритий теплоізоляцією з мінеральної вати, покритою сорочкою з листової сталі.

Процес горіння можна регулювати вручну за допомогою регулювального гвинта, розташованого в нижній двері з повітряною заслінкою або повітряним регулятором тяги (регулятор тяги не є стандартним обладнання котла).

В котлах MCE V3 через верхню двері можливо провести очищення касет теплообмінника, а доступ до нижній камері можливий з обох сторін котла.


Паливо:

◉ кам’яне вугілля
◉ дерево
◉ брикети
◉ гранули
◉ паливні суміші

MCE V3

Робота котла MCE V3:

- Нижня камера згоряння - вугілля, деревина, брикет, можливо також застосування сумішей палив, таких як: вугілля, деревина, гранули та паливні суміші, а також компонентів біомаси і т.д.

- Верхня камера згоряння - вугілля кам'яне асортимент крейда KL27 / 100, суміш кам'яного вугілля 31.2, клас 27/9, асортимент горіх II (ОІІ) і асортимент крейда МІ.

Існує також бічна версія котлів MCE V3, призначених для котелень, приміщення яких не дозволяють розмістити стандартну версію котла MCE V3.

Котел взаємодіє з системою опалення типу гравітаційною або з системою з примусовою циркуляцією.

Стандартна схема підключення котла MCE V3:

MCE V3 - Стандартна схема підключення котла

Будова MCE V3:

MCE V3 - Будова котла

1 - зливний клапан ½`
2 - виділення води з котла 6/4 `
3 - димоходу в трубу
4 - підвідний трубопровід води в котельні 6/4 `- 4
5 - регулятор температури датчика
6 - місце для підключення термометра ½ `
7 - місце складання регулятора тяги ¾ `
8 - отвір впуску повітря з повітродувки.
9 - верхня і нижня СКУ використовується для очищення котла.
10 - завантажувальні дверцята
11 - датчик двері
12 - зольник

Copyright MAXXmarketing GmbH
 
 
 

Твердопаливні котли: види, стандарні схеми опалення

Щороку зростає попит на твердопаливні котли, у зв'язку з подорожчанням енергоносіїв, неможливістю провести газ до будинку тощо. Також твердопаливний котел може виступати у якості резервного теплоносія, коли, наприклад виникає необхідність вимикати газовий/електричний котел.

Класифікація твердопаливних котлів

1. Матеріал виконання теплообмінника

Твердопаливні котли бувають сталевими та чавунними.
Сталеві котли не такі чутливі до перепаду температур, їх теплообмінник менше схильний до корозії від конденсату та виникнення тріщин. Їх легше транспортувати.
Чавунні твердопаливні котли у свою чергу більш довговічні, вони довше нагріваються, але й довше остивають. Такі котли більші за розміром, аніж сталеві котли аналогічної потужності. У якості палива в них використовують і вугілля, і кокс, і дрова, тобто вони мультипаливні. Сталеві котли більш підходять для дров та пелет.

Теплообмінник чавунного котла Bosch Solid 3000 H  Теплообмінник чавунного котла Viadrus U22 

Рис. 1. Теплообмінники в твердопаливних котла Bosch Solid 3000 H (зліва) і Viadrus U22 (справа)

2. Спосіб спалювання палива

Тут все дуже просто - є котли класичного спалювання палива та піролізні, їх ще називають газогенеруючими. У каласичних твердопаливних котлах паливо горить, гріє теплоносій, який у свою чергу нагріває радіатори. У піролізних твердопаливних котла більший коефіцієнт корисної дії за рахунок спалювання деревинного газу, який виділяється при горінні палива. Такі котли мають іншу конструкцію. Зауважимо, що вони коштують майже у два рази  дороже за котли з традиційним горінням, але швидко окупають вкладені в покупку гроші за рахунок меншого використання палива.

Будова котла класичного горіння палива Bosch Solid 2000 B-2 Будова піролізного котла Bosch Solid 2000 B-2

Рис. 2. Будова котла класичного горіння (зліва) і котла піролізного горіння (зправа)

3. Подача палива в котел

Існують котли з ручним та автоматичним завантаженням палива.
Котли з ручним завантаженням палива потребують постійного контролю за станом горіння. Необхідно кожні 4-8 годин (в залежності від виробника) підкидати паливо в котел та слідкувати, щоб котел не перегрівався. Котли з автоматичною подачею палива в котел (з бункером) привабливі тим, що, завантаживши паливо у котел 1 раз, Ви можете займатися своїми справами до семи днів і не підходити до котла так часто. Таке обладнання дуже популярне у країнах Європи. Вартість автоматичного котла у рази вища за вартість традиційного котла.

 Viessmann Vitoligno - Автоматичний твердопаливний котелРис. 3. Твердопаливний котел з автоматичною подачею палива

Стандартні схеми опалення будинку з твердопаливним котлом

1. Гравітаційна система опалення

У такій системі циркуляція води в опалювальному контурі відбувається природньо, конвекційним шляхом. Топкова з котлом розміщають нижче контура опаленя, зазвичай,  у підвалі. На даху, у верхній точці, необхідно монтувати розширювальний бочок для безперебіної присутності теплоносія у системі

Гравітаційна система опалення (природня циркуляція)

Рис. 4. Гравітаційна система опалення

2. Система опалення з примусовою циркуляцією

У такій системі циркуляцію теплоносія запезпечують спеціальні насоси. Із недоліків - залежність від електроенергії. Нижче наведена стандартна схема підключення тведопаливного котла до системи з примусовою циркуляцією.

 Система опалення з примусовою циркуляцією

 

Рис. 5. Система опалення з примусовою циркуляцією.