Твердопаливний автоматичний котел MCE V2 DUO 18..50 кВт

74 263 грн.
Потужність, кВт:
Кількість:
Технічні характеристики
Тип: автоматичний
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Твердопаливний автоматичний котел MCE V2 DUO 18..50 кВт

MCE® V2 DUO - це котел з двома топками, оснащений шнеком з автоматичною подачею палива i камерою згорання з водяною решіткою. Загрузки палива (в залежності від тепловіддачі ) вистарчає на 4-7 днів у зимовий період і до 35 днів в режимі підігріву води протягом літа.

Котел MCE V2 DUO - це твердопаливний котел з двома топками, оснащений шнеком з автоматичною подачею палива і камерою згоряння з водяною решіткою. Така конструкція забезпечує високу ефективність - згоряння екогорошка в нижній камері згоряння, зберігаючи при цьому повну автоматизацію і незначне втручання в обслуговування котла. Завантаження палива (залежно від тепловіддачі) вистачає на 4-7 днів в зимовий період і до 35 днів в режимі підігріву води протягом літа. Стаціонарна топка дозволяє спалювання інших видів палива, таких як вугілля, дерево і т.д. Стійка решітка виготовлена з «котлових» грубих труб, розташована над нижньою камерою згоряння. Таке рішення разом з чотирьох-тягової конструкцією забезпечує максимальну віддачу від процесу горіння, а відповідний нахил перегородок створює більш м'який потік полум'я.
Переваги котла MCE V2 DUO:

◉ широкий вибір палива (від екогорошка до вугілля, дерева)
◉ обслуговування насосів центрального опалення та гарячого водопостачання
◉ тепловий захист, що запобігає загорянню палива в лотку
◉ дві версії лотка: правобічна або лівобічна, широкий діапазон потужності
◉ Теплообмінник котла виконаний з «котельної сталі» P265GH gr. 6 mm
◉Швидкий і простий спосіб очищення (очищення спереду котла)
◉ Невеликі габарити (можливість установки в малій котельні)
◉ високий ККД


Технічні характеристики твердопаливного котла MCE V2 DUO:

MCE V2 DUO - Технічні характеристики

Copyright MAXXmarketing GmbH
 
 
 

Твердопаливні котли: види, стандарні схеми опалення

Щороку зростає попит на твердопаливні котли, у зв'язку з подорожчанням енергоносіїв, неможливістю провести газ до будинку тощо. Також твердопаливний котел може виступати у якості резервного теплоносія, коли, наприклад виникає необхідність вимикати газовий/електричний котел.

Класифікація твердопаливних котлів

1. Матеріал виконання теплообмінника

Твердопаливні котли бувають сталевими та чавунними.
Сталеві котли не такі чутливі до перепаду температур, їх теплообмінник менше схильний до корозії від конденсату та виникнення тріщин. Їх легше транспортувати.
Чавунні твердопаливні котли у свою чергу більш довговічні, вони довше нагріваються, але й довше остивають. Такі котли більші за розміром, аніж сталеві котли аналогічної потужності. У якості палива в них використовують і вугілля, і кокс, і дрова, тобто вони мультипаливні. Сталеві котли більш підходять для дров та пелет.

Теплообмінник чавунного котла Bosch Solid 3000 H  Теплообмінник чавунного котла Viadrus U22 

Рис. 1. Теплообмінники в твердопаливних котла Bosch Solid 3000 H (зліва) і Viadrus U22 (справа)

2. Спосіб спалювання палива

Тут все дуже просто - є котли класичного спалювання палива та піролізні, їх ще називають газогенеруючими. У каласичних твердопаливних котлах паливо горить, гріє теплоносій, який у свою чергу нагріває радіатори. У піролізних твердопаливних котла більший коефіцієнт корисної дії за рахунок спалювання деревинного газу, який виділяється при горінні палива. Такі котли мають іншу конструкцію. Зауважимо, що вони коштують майже у два рази  дороже за котли з традиційним горінням, але швидко окупають вкладені в покупку гроші за рахунок меншого використання палива.

Будова котла класичного горіння палива Bosch Solid 2000 B-2 Будова піролізного котла Bosch Solid 2000 B-2

Рис. 2. Будова котла класичного горіння (зліва) і котла піролізного горіння (зправа)

3. Подача палива в котел

Існують котли з ручним та автоматичним завантаженням палива.
Котли з ручним завантаженням палива потребують постійного контролю за станом горіння. Необхідно кожні 4-8 годин (в залежності від виробника) підкидати паливо в котел та слідкувати, щоб котел не перегрівався. Котли з автоматичною подачею палива в котел (з бункером) привабливі тим, що, завантаживши паливо у котел 1 раз, Ви можете займатися своїми справами до семи днів і не підходити до котла так часто. Таке обладнання дуже популярне у країнах Європи. Вартість автоматичного котла у рази вища за вартість традиційного котла.

 Viessmann Vitoligno - Автоматичний твердопаливний котелРис. 3. Твердопаливний котел з автоматичною подачею палива

Стандартні схеми опалення будинку з твердопаливним котлом

1. Гравітаційна система опалення

У такій системі циркуляція води в опалювальному контурі відбувається природньо, конвекційним шляхом. Топкова з котлом розміщають нижче контура опаленя, зазвичай,  у підвалі. На даху, у верхній точці, необхідно монтувати розширювальний бочок для безперебіної присутності теплоносія у системі

Гравітаційна система опалення (природня циркуляція)

Рис. 4. Гравітаційна система опалення

2. Система опалення з примусовою циркуляцією

У такій системі циркуляцію теплоносія запезпечують спеціальні насоси. Із недоліків - залежність від електроенергії. Нижче наведена стандартна схема підключення тведопаливного котла до системи з примусовою циркуляцією.

 Система опалення з примусовою циркуляцією

 

Рис. 5. Система опалення з примусовою циркуляцією.