Твердопаливний піролізний котел Buderus Logano S121-2 WT

Технічні характеристики
Тип: піролізний
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Твердопаливний піролізний котел Buderus Logano S121-2 WT

Buderus Logano S121-2 WT - твердопаливні котли оснащены захищеним теплообмінником. Мають захисний термостат-вентиль як додаткову опцію. Чотири типорозміри 21-38 кВт.

◉ Ідеальне використання для теплопостачання при наявності дешевого місцевого деревного палива
◉ Buderus Logano S121-2 може застосовуватися як окремо працюючий казан, а також у комбінації з опалювальним котлом, що працює на природному газі або дизельному паливі. Можлива подальша доукомплектация котлом на газі / дизпаливі.
◉ Logano S121-2 не може експлуатуватися при відсутності електронапруги в мережі.
Конструкція і особливості котла
◉ Котел може бути підключений до безнасосной системі, де циркуляція здійснюється за рахунок різниці температур подаючого і зворотного теплоносія, або з примусовою циркуляцією з максимальним робочим тиском 2,0 бар.
◉ Великі завантажувальні двері і об'ємна камера дозволяють використовувати дрова великих розмірів і забезпечують тривалий процес горіння.
◉ Універсальне застосування завдяки спалюванню деревини різних розмірів, а також різноманітних деревних відходів. При цьому висувається вимога до вологості використовуваного палива - не більше 20%.
◉ При використанні палива слід дотримуватися місцеві вимоги

Комплектація Buderus Logano S121-2 WT:

◉ Для опалювальних теплопостачальних установок по DIN 4751-1 і DIN 4751-2.
◉ Для закритих систем опалення обов'язково під'єднання внутрішнього теплообмінника до холодного водопроводу з установкою захисного термостат-вентиля.
◉ У комплект поставки входить: зольний ящик; шурування для чищення; регулятор; вентилятор-димосос; заглушка; кран для наповнення і зливу G 1/2 "; шамотні сегменти й з пальника негорючим ущільненням, керівництво по монтажу та техобслуговування.

Розміри та підключення:

Buderus Logano S121 - Розміри

 Габарити Buderus Logano S121

Технічні характеристики:

Buderus Logano S121-2 WT - Технічні характеристики

Copyright MAXXmarketing GmbH
 
 
 

Твердопаливні котли: види, стандарні схеми опалення

Щороку зростає попит на твердопаливні котли, у зв'язку з подорожчанням енергоносіїв, неможливістю провести газ до будинку тощо. Також твердопаливний котел може виступати у якості резервного теплоносія, коли, наприклад виникає необхідність вимикати газовий/електричний котел.

Класифікація твердопаливних котлів

1. Матеріал виконання теплообмінника

Твердопаливні котли бувають сталевими та чавунними.
Сталеві котли не такі чутливі до перепаду температур, їх теплообмінник менше схильний до корозії від конденсату та виникнення тріщин. Їх легше транспортувати.
Чавунні твердопаливні котли у свою чергу більш довговічні, вони довше нагріваються, але й довше остивають. Такі котли більші за розміром, аніж сталеві котли аналогічної потужності. У якості палива в них використовують і вугілля, і кокс, і дрова, тобто вони мультипаливні. Сталеві котли більш підходять для дров та пелет.

Теплообмінник чавунного котла Bosch Solid 3000 H  Теплообмінник чавунного котла Viadrus U22 

Рис. 1. Теплообмінники в твердопаливних котла Bosch Solid 3000 H (зліва) і Viadrus U22 (справа)

2. Спосіб спалювання палива

Тут все дуже просто - є котли класичного спалювання палива та піролізні, їх ще називають газогенеруючими. У каласичних твердопаливних котлах паливо горить, гріє теплоносій, який у свою чергу нагріває радіатори. У піролізних твердопаливних котла більший коефіцієнт корисної дії за рахунок спалювання деревинного газу, який виділяється при горінні палива. Такі котли мають іншу конструкцію. Зауважимо, що вони коштують майже у два рази  дороже за котли з традиційним горінням, але швидко окупають вкладені в покупку гроші за рахунок меншого використання палива.

Будова котла класичного горіння палива Bosch Solid 2000 B-2 Будова піролізного котла Bosch Solid 2000 B-2

Рис. 2. Будова котла класичного горіння (зліва) і котла піролізного горіння (зправа)

3. Подача палива в котел

Існують котли з ручним та автоматичним завантаженням палива.
Котли з ручним завантаженням палива потребують постійного контролю за станом горіння. Необхідно кожні 4-8 годин (в залежності від виробника) підкидати паливо в котел та слідкувати, щоб котел не перегрівався. Котли з автоматичною подачею палива в котел (з бункером) привабливі тим, що, завантаживши паливо у котел 1 раз, Ви можете займатися своїми справами до семи днів і не підходити до котла так часто. Таке обладнання дуже популярне у країнах Європи. Вартість автоматичного котла у рази вища за вартість традиційного котла.

 Viessmann Vitoligno - Автоматичний твердопаливний котелРис. 3. Твердопаливний котел з автоматичною подачею палива

Стандартні схеми опалення будинку з твердопаливним котлом

1. Гравітаційна система опалення

У такій системі циркуляція води в опалювальному контурі відбувається природньо, конвекційним шляхом. Топкова з котлом розміщають нижче контура опаленя, зазвичай,  у підвалі. На даху, у верхній точці, необхідно монтувати розширювальний бочок для безперебіної присутності теплоносія у системі

Гравітаційна система опалення (природня циркуляція)

Рис. 4. Гравітаційна система опалення

2. Система опалення з примусовою циркуляцією

У такій системі циркуляцію теплоносія запезпечують спеціальні насоси. Із недоліків - залежність від електроенергії. Нижче наведена стандартна схема підключення тведопаливного котла до системи з примусовою циркуляцією.

 Система опалення з примусовою циркуляцією

 

Рис. 5. Система опалення з примусовою циркуляцією.