Твердопаливний котел Bosch Solid 2000 B-2 12..45 кВт

23 257 грн.
Потужність, кВт:
Модель:
Технічні характеристики
Тип: традиційний
Кількість:
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Твердопаливний котел Bosch Solid 2000 B-2 12..45 кВт

Застосування Bosch Solid 2000 B-2:

◉ Закриті системи опалення з примусовою циркуляцією теплоносія

◉ Закриті системи опалення з теплоакумулюючими ємностями і примусовою циркуляцією теплоносія
◉ Системи з природною циркуляцією закритого і відкритого типу
◉ Можливість використання в якості резервного і основного котла


Опис:

◉ Триходовий теплообмінник з жароміцної сталі, особливо стійкий до теплових ударів
◉ Спалювання палива може відбуватися, як методом отгоранія, так і методом прогорання
◉ Висока ефективність спалювання різних видів палива забезпечується особливою конструкцією камери згоряння з використанням первинного і вторинного повітря і з можливістю регулювання подачі додаткового повітря і використанням системи поворотних чавунних колосників, доповненої переднім і відкидним колосники, з важелем струшування збоку котла
◉ Камера згоряння оснащена жаростійкими сегментами і шамотною дошками, призначеними для поліпшення спалювання палива і виступають у якості каталізаторів горіння
◉ Дверцята зольника котла забезпечена регульованим дроселем для подачі первинного повітря. У середній частині бічних панелей корпусу котла розміщені отвори для регулювання подачі вторинного повітря
◉ Наявність важеля струшування дозволяє не відкривати топку котла для відділення шлаку або золи від палива
◉ Верхнє завантаження палива через велику воронку завантаження з розширюється входом в топку
◉ Система запобігання викиду продуктів згоряння через відкритий завантажувальний люк
◉ Термоманометр на лицьовій панелі котла
◉ Можливе замовлення цих же котлів з вбудованим охолоджуючим змійовиком (позначення WT)

Функції автоматики:

◉ Автоматичне плавне регулювання потужності за допомогою термомеханічного регулятора

Робочі параметри:

◉ Робота котла незалежна від електроенергії
◉ Робочий тиск контуру опалення: максимальне 2,0 бар
◉ Температура контуру опалення: мінімальна 65 ºC, максимальна 95 ºC

Упаковка та комплектація:

◉ Котел поставляється в зібраному корпусі, з теплоізоляцією і облицюванням
◉ В топку котла вкладені технічна документація і комплект поставки
◉ Тип упаковки: котел на дерев'яному піддоні в дерев'яній обрешітці, картоні і в поліетилені

Технічні характеристики Bosch Solid 2000 B-2:

SFU 12 HNS Сталевий котел потужністю 7-13 кВт. Паливо - дерево (вологість до 25%), буре вугілля або пресоване паливо. Верхнє завантаження. Час роботи котла від одного завантаження - 4 год (на номінальній потужності). Споживання палива - 3,2 кг / ч. ККД - до 84%. Подача / обратка - 1 1/2 ". Регулювання температури - автоматичним регулятором тяги.
SFU 16 HNS Сталевий котел потужністю 6-16 кВт. Паливо - дерево (вологість до 25%), буре вугілля або пресоване паливо. Верхнє завантаження. Час роботи котла від одного завантаження - 3,2 год (на номінальній потужності). Споживання палива - 4 кг / ч. ККД - до 78%. Подача / обратка - 1 1/2 ". Регулювання температури - автоматичним регулятором тяги.
SFU 20 HNS Сталевий котел потужністю 6-20 кВт. Паливо - дерево (вологість до 25%), буре вугілля або пресоване паливо. Верхнє завантаження. Час роботи котла від одного завантаження - 3,8 год (на номінальній потужності). Споживання палива - 4,9 кг / ч. ККД - до 78%. Подача / обратка - 1 1/2 ". Регулювання температури - автоматичним регулятором тяги.
SFU 24 HNS Сталевий котел потужністю 7-24 кВт. Паливо - дерево (вологість до 25%), буре вугілля або пресоване паливо. Верхнє завантаження. Час роботи котла від одного завантаження - 3,2 год (на номінальній потужності). Споживання палива - 5,9 кг / ч. ККД - до 78%. Подача / обратка - 1 1/2 ". Регулювання температури - автоматичним регулятором тяги.
SFU 27 HNS Сталевий котел потужністю 8-27 кВт. Паливо - дерево (вологість до 25%), буре вугілля або пресоване паливо. Верхнє завантаження. Час роботи котла від одного завантаження - 3,8 год (на номінальній потужності). Споживання палива - 6,6 кг / ч. ККД - до 78%. Подача / обратка - 1 1/2 ". Регулювання температури - автоматичним регулятором тяги.
SFU 32 HNS Сталевий котел потужністю 9-32 кВт. Паливо - дерево (вологість до 25%), буре вугілля або пресоване паливо. Верхнє завантаження. Час роботи котла від одного завантаження - 3,2 год (на номінальній потужності). Споживання палива - 7,9 кг / ч. ККД - до 78%. Подача / обратка - 1 1/2 ". Регулювання температури - автоматичним регулятором тяги.
K 32-1 S62 Сталевий котел потужністю 9-28 кВт. Паливо - дерево (вологість до 28%) або пресоване паливо. Верхнє завантаження. Час роботи котла від одного завантаження - 4,1 год (на номінальній потужності). Споживання палива - 6,6 кг / ч. ККД - до 82%. Подача / обратка - 1 1/2 ". Регулювання температури - автоматичним регулятором тяги.
K 45-1 S62 Сталевий котел потужністю 18-45 кВт. Паливо - дерево (вологість до 28%) або пресоване паливо. Верхнє завантаження. Час роботи котла від одного завантаження - 7,5 год (на номінальній потужності). Споживання палива - 10,6 кг / ч. ККД - до 82%. Подача / обратка - 1 1/2 ". Регулювання температури - автоматичним регулятором тяги.
Copyright MAXXmarketing GmbH
 
 
 

Твердопаливні котли: види, стандарні схеми опалення

Щороку зростає попит на твердопаливні котли, у зв'язку з подорожчанням енергоносіїв, неможливістю провести газ до будинку тощо. Також твердопаливний котел може виступати у якості резервного теплоносія, коли, наприклад виникає необхідність вимикати газовий/електричний котел.

Класифікація твердопаливних котлів

1. Матеріал виконання теплообмінника

Твердопаливні котли бувають сталевими та чавунними.
Сталеві котли не такі чутливі до перепаду температур, їх теплообмінник менше схильний до корозії від конденсату та виникнення тріщин. Їх легше транспортувати.
Чавунні твердопаливні котли у свою чергу більш довговічні, вони довше нагріваються, але й довше остивають. Такі котли більші за розміром, аніж сталеві котли аналогічної потужності. У якості палива в них використовують і вугілля, і кокс, і дрова, тобто вони мультипаливні. Сталеві котли більш підходять для дров та пелет.

Теплообмінник чавунного котла Bosch Solid 3000 H  Теплообмінник чавунного котла Viadrus U22 

Рис. 1. Теплообмінники в твердопаливних котла Bosch Solid 3000 H (зліва) і Viadrus U22 (справа)

2. Спосіб спалювання палива

Тут все дуже просто - є котли класичного спалювання палива та піролізні, їх ще називають газогенеруючими. У каласичних твердопаливних котлах паливо горить, гріє теплоносій, який у свою чергу нагріває радіатори. У піролізних твердопаливних котла більший коефіцієнт корисної дії за рахунок спалювання деревинного газу, який виділяється при горінні палива. Такі котли мають іншу конструкцію. Зауважимо, що вони коштують майже у два рази  дороже за котли з традиційним горінням, але швидко окупають вкладені в покупку гроші за рахунок меншого використання палива.

Будова котла класичного горіння палива Bosch Solid 2000 B-2 Будова піролізного котла Bosch Solid 2000 B-2

Рис. 2. Будова котла класичного горіння (зліва) і котла піролізного горіння (зправа)

3. Подача палива в котел

Існують котли з ручним та автоматичним завантаженням палива.
Котли з ручним завантаженням палива потребують постійного контролю за станом горіння. Необхідно кожні 4-8 годин (в залежності від виробника) підкидати паливо в котел та слідкувати, щоб котел не перегрівався. Котли з автоматичною подачею палива в котел (з бункером) привабливі тим, що, завантаживши паливо у котел 1 раз, Ви можете займатися своїми справами до семи днів і не підходити до котла так часто. Таке обладнання дуже популярне у країнах Європи. Вартість автоматичного котла у рази вища за вартість традиційного котла.

 Viessmann Vitoligno - Автоматичний твердопаливний котелРис. 3. Твердопаливний котел з автоматичною подачею палива

Стандартні схеми опалення будинку з твердопаливним котлом

1. Гравітаційна система опалення

У такій системі циркуляція води в опалювальному контурі відбувається природньо, конвекційним шляхом. Топкова з котлом розміщають нижче контура опаленя, зазвичай,  у підвалі. На даху, у верхній точці, необхідно монтувати розширювальний бочок для безперебіної присутності теплоносія у системі

Гравітаційна система опалення (природня циркуляція)

Рис. 4. Гравітаційна система опалення

2. Система опалення з примусовою циркуляцією

У такій системі циркуляцію теплоносія запезпечують спеціальні насоси. Із недоліків - залежність від електроенергії. Нижче наведена стандартна схема підключення тведопаливного котла до системи з примусовою циркуляцією.

 Система опалення з примусовою циркуляцією

 

Рис. 5. Система опалення з примусовою циркуляцією.