Твердопаливний котел Альтеп КТ-1Е 15..45 кВт

19 400 грн.
Потужність, кВт:
Кількість:
Технічні характеристики
Тип: традиційний
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Твердопаливний котел Альтеп КТ-1Е 15..45 кВт

✪ ККД зі значенням 76-81% - високий показник для котлів даного типу. Не кожна сучасний пристрій може видати такі результати.

✪ Середньодобовий режим завантаження палива. Збільшена камера і дверцята сприяють разової завантаженні великого обсягу твердого палива.

✪ Конструкційні особливості націлені на зменшення доз забруднювачів, що викидаються в повітря.

✪ Практичні всі котли на твердому паливі тривалого горіння компанії «Альтеп» із серії КТ-1Е незалежно від володіє моделлю потужністю, оснащені двома ревізійними люками. Призначення першого - очищення камери від накопичилася в процесі згоряння золи, а другого - обслуговування теплообмінної панелі і димаря.

Котли Альтеп КТ-1Е призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких обладнана система центрального опалення, для підготовки та подачі тепла на технологічні потреби з використанням в якості палива дров, деревних відходів, тирсових і торф’яних брикетів, кускового торфу і кам’яного вугілля.
Конструкція котла дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного твердого палива, при цьому найбільша теплопродуктивність котла досягається при спалюванні антрациту.
Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручної подачі твердого палива.

Габаритне креслення Альтеп КТ-1Е

Габаритне креслення Альтеп КТ-1Е

Основні технічні характеристики Альтеп КТ-1Е

Основні технічні характеристики Альтеп КТ-1Е

В комплект поставки котла входять:
- Котел у зборі 1 шт.;
- Блок автоматики управління 1 шт.;
- Вентилятор 1 шт.;
- Паспорт котла 1 шт.;
- Керівництво з експлуатації 1 шт.;
- Комплект чистки котла 1 шт.;
- Запобіжний клапан 1 шт.
Блок автоматики управління, вентилятор і запобіжний клапан поставляються в упаковці виробника.

Зовнішній вигляд та основні елементи конструкції котла:

Зовнішній вигляд та основні елементи конструкції котлаОсновним видом палива для котла є кам’яне вугілля. Рекомендується використовувати вугілля марки «А» (антрацит) по ДСТУ 3472-96.
Як альтернативне паливо допускається використовувати:
- дрова, вологістю не більше 50 %. Довжина полін повинна бути приблизно на 50 мм менше глибини топки;
- дерев’яні брикети діаметром 10-15 см;
- як домішку до основного палива в пропорції 50 % можна додавати деревинні відходи з різними якісними параметрами (щодо вологості) і різної грануляції (обрізки, стружки, тріски, деревинні відходи, що утворюються при виробництві меблів, паркету).


Блок автоматики котла

Блок автоматики управління являє собою мікропроцесорний регулятор температури (контролер), який призначений для управління роботою котла. Контролер стабілізує температуру теплоносія в котлі за допомогою плавного регулювання обертів вентилятора нагнітання, здійснює продування котла (з метою усунення накопичення газів, що утворилися в результаті процесу згорання) і захищає систему центрального опалення від закипання води. Контролер також керує роботою насоса центрального опалення.

блок автоматики Альте КТ-1Е

Copyright MAXXmarketing GmbH
 
 
 

Твердопаливні котли: види, стандарні схеми опалення

Щороку зростає попит на твердопаливні котли, у зв'язку з подорожчанням енергоносіїв, неможливістю провести газ до будинку тощо. Також твердопаливний котел може виступати у якості резервного теплоносія, коли, наприклад виникає необхідність вимикати газовий/електричний котел.

Класифікація твердопаливних котлів

1. Матеріал виконання теплообмінника

Твердопаливні котли бувають сталевими та чавунними.
Сталеві котли не такі чутливі до перепаду температур, їх теплообмінник менше схильний до корозії від конденсату та виникнення тріщин. Їх легше транспортувати.
Чавунні твердопаливні котли у свою чергу більш довговічні, вони довше нагріваються, але й довше остивають. Такі котли більші за розміром, аніж сталеві котли аналогічної потужності. У якості палива в них використовують і вугілля, і кокс, і дрова, тобто вони мультипаливні. Сталеві котли більш підходять для дров та пелет.

Теплообмінник чавунного котла Bosch Solid 3000 H  Теплообмінник чавунного котла Viadrus U22 

Рис. 1. Теплообмінники в твердопаливних котла Bosch Solid 3000 H (зліва) і Viadrus U22 (справа)

2. Спосіб спалювання палива

Тут все дуже просто - є котли класичного спалювання палива та піролізні, їх ще називають газогенеруючими. У каласичних твердопаливних котлах паливо горить, гріє теплоносій, який у свою чергу нагріває радіатори. У піролізних твердопаливних котла більший коефіцієнт корисної дії за рахунок спалювання деревинного газу, який виділяється при горінні палива. Такі котли мають іншу конструкцію. Зауважимо, що вони коштують майже у два рази  дороже за котли з традиційним горінням, але швидко окупають вкладені в покупку гроші за рахунок меншого використання палива.

Будова котла класичного горіння палива Bosch Solid 2000 B-2 Будова піролізного котла Bosch Solid 2000 B-2

Рис. 2. Будова котла класичного горіння (зліва) і котла піролізного горіння (зправа)

3. Подача палива в котел

Існують котли з ручним та автоматичним завантаженням палива.
Котли з ручним завантаженням палива потребують постійного контролю за станом горіння. Необхідно кожні 4-8 годин (в залежності від виробника) підкидати паливо в котел та слідкувати, щоб котел не перегрівався. Котли з автоматичною подачею палива в котел (з бункером) привабливі тим, що, завантаживши паливо у котел 1 раз, Ви можете займатися своїми справами до семи днів і не підходити до котла так часто. Таке обладнання дуже популярне у країнах Європи. Вартість автоматичного котла у рази вища за вартість традиційного котла.

 Viessmann Vitoligno - Автоматичний твердопаливний котелРис. 3. Твердопаливний котел з автоматичною подачею палива

Стандартні схеми опалення будинку з твердопаливним котлом

1. Гравітаційна система опалення

У такій системі циркуляція води в опалювальному контурі відбувається природньо, конвекційним шляхом. Топкова з котлом розміщають нижче контура опаленя, зазвичай,  у підвалі. На даху, у верхній точці, необхідно монтувати розширювальний бочок для безперебіної присутності теплоносія у системі

Гравітаційна система опалення (природня циркуляція)

Рис. 4. Гравітаційна система опалення

2. Система опалення з примусовою циркуляцією

У такій системі циркуляцію теплоносія запезпечують спеціальні насоси. Із недоліків - залежність від електроенергії. Нижче наведена стандартна схема підключення тведопаливного котла до системи з примусовою циркуляцією.

 Система опалення з примусовою циркуляцією

 

Рис. 5. Система опалення з примусовою циркуляцією.