Конденсаційний котел одноконтурний Buderus Logamax plus GB172-42 чорний 42 кВт

61 600 грн.
Кількість:
Технічні характеристики
Потужність, Вт: 35-45
Кількість контурів: один
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Конденсаційний котел одноконтурний Buderus Logamax plus GB172-42 чорний 42 кВт

Buderus Logamax plus GB172i

— нове покоління настінних конденсаційних газових котлів з принципово новим дизайном, надзвичайно високою ефективністю та низьким рівнем споживання енергії.
Наш девіз: споживай рівно стільки, скільки тобі потрібно!

Logamax plus GB172i в чотирьох варіантах від 3,75 до 42 кВт та модуляцією потужності 1:8 пропонує незрівнянну енергоефективність та інноваційну технологію збереження енергії як для приватних будинків так і для багатоповерхових житлових будівель.

Гаряча вода для кожного

Одноконтурна версія Logamax plus GB172i потужністю 35 та 42 кВт забезпечує ефективність та потужність гарячого водопостачання для побутових потреб при застосуванні з баком непрямого нагріву чи використанні з геліосистемою. А двоконтурна модель Logamax plus GB172i потужністю 30 та 35 кВт являє собою універсальне надійне рішення.
Низьке споживання, надзвичайний ефект

Котел Logamax GB172i також може бути доповнений найсучаснішою системою керування Logamatic RC300, що дозволяє скористатися усіма перевагами потенціалу енергозбереження та підвищити енергоефективність обладнання до класу А+++.

Дистанційне керування через інтернет

За допомогою модуля Logamatic web КМ200 та програми Buderus EasyControl, можна легко керувати системою опалення з планшету або мобільного телефону з будь-якого місця в будь-який час.

Дизайн котла Buderus Logamax plus GB172i поєднує властивості стійкого до подряпин та легкого для очищення титанового скла Buderus Titanium Glas, що робить його зіркою технологічного та візуального виконання. Високоміцне скло у чорному або білому виконанні стане прекрасним доповненням будь-якого інтер’єру.

Можливість розширення та додаткового оснащення

Оптимізація системи завдяки компонентам з можливістю розширення у будь-який час — рівень зручності, на який Ви можете розраховувати, користуючись продуктами Buderus: великий розширювальний бак 12 л, система управління Logamatic EMS plus та будь-яка кількість теплогенераторів в одній опалювальній системі. З системою керування Logamatic RC300 опалювальну систему можна доповнити додатковими можливостями, а з пристроєм Logamatic web KM200 обладнання можна підключити до мережі інтернет для отримання в режимі реального часу інформації про параметри та стан роботи опалювальної системи.

Переваги системи управління Logamatic RC300

◉ управління однією рукою («натисни та поверни»)
◉ великий графічний дисплей з підсвіткою
◉ структурований текст за допомогою чітких символів
◉ попередні налаштування для більшої зручності та покращена ефективність

Технічні характеристики Buderus Logamax plus GB172i

Buderus GB172i - Технічні характеристики

Copyright MAXXmarketing GmbH