Насосна група Meibes Condix для роботи з конденсаційними котлами до 40 кВт

36 093 грн.
Технічні характеристики
Тип: насосна група
Кількість:
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Насосна група Meibes Condix для роботи з конденсаційними котлами до 40 кВт

Насосна група Meibes Condix спеціально розроблена для роботи з конденсаційними котлами потужністю до 40 кВт. Condix призначений для забезпечення якісного охолодження теплоносія в опалювальних системах, які забезпечуються теплом від конденсаційного котла, і мають в якості споживачів тепла радіаторне опалення, тепла підлога і ємнісний бойлер.

Ідея продукту

Ідея даної групи полягає в тому, щоб найгарячіший теплоносій (що виходить з котла) направити спочатку на радіатори (високотемпературний споживач), а повертається охолоджений теплоносій з радіаторів направити на теплу підлогу (низькотемпературний споживач). Це забезпечує гарантоване охолоджування теплообмінника котла нижче «точки роси» димових газів (+ 550С), і гарантовану роботу конденсаційного котла в режимі конденсації. Також дана група дозволяє перенаправляти виходить з котла теплоносій на завантаження бойлера (опалення в цей час не працює). Це дозволяє вирішити питання якісного гарячого водопостачання без використання додаткових клапанів і насосів. У разі, якщо ця функція не потрібна, її можна не використовувати.

Основні переваги

◉ Висока ефективність спалювання газу за рахунок постійної присутності ефекту конденсату в конденсаційному котлі (завжди максимальне ККД котла).
◉ Економія на радіаторах. Подальше доохолодження теплоносія в теплій підлозі дозволяє підбирати радіатори на високотемпературний графік (80/60 0С), а значить радіатори будуть більш компактні і дешевші.
◉ Низьке споживання електроенергії (економія до 80%) за рахунок використання одного електронного насоса (замість 2-3-х звичайних насосів).
◉ Дана група дозволяє оптимізувати частоту включення пальника котла, що також в свою чергу забезпечує додаткову економію газу і збільшення терміну служби котла.
◉ Дана група забезпечує більш компактне розміщення в обмеженому просторі невеликого приватного будинку, ніж якби замість неї був встановлений її аналог - збірка на колекторі 3-х груп (2-е прямі - радіаторне опалення та завантаження бойлера, і одна смесительная - теплий підлога).
◉ Компактність і естетика. Красива блокова ізоляція закриває від стороннього ока виконавчі елементи групи, захищає від надлишкового припливу тепла в приміщення і гармонійно зіллється з інтер'єром технологічного приміщення (кухня або котельня).
◉ Швидка поставка комплекту обладнання на об'єкт - все обладнання знаходиться на складах в Україні.
◉ Гарантія - 2 роки

* - Оскільки група Condix не має в своїй конструкції вбудованої гідравлічної стрілки, то перед використанням даної групи з певним казаном, необхідно переконатися, що в техпаспорті котла немає вимоги до обов'язкової установки Гідрострелка в систему з даними котлом.

Схема системи опалення з Meibes Condix:

Meibes Condix - Схема системи опалення
ГК - газовий котел;
РО - радіаторне опалення;
ТП - тепла підлога;
ГВС - бак-водонагрівач.

Опис роботи Condix

а) При роботі на опалення, гаряче теплоносій спочатку надходить в високотемпературне РВ, а потім охолоджений теплоносій йде в ТП.
б) При роботі на нагрів ГВП, змішувач перемикається виключно на спіраль ГВС. У цей час тепло в систему опалення не надходить (пріоритет ГВП).

Для повноцінної роботи Condix, система опалення повинна працювати під управлінням спеціальної котлової автоматики, наприклад, регулятора HZR-C.

Будова Meibes Condix

Meibes Condix - Будова приладу

1. знімна рукоятка з синім термометром;
2. знімна рукоятка з червоним термометром;
3. електронний насос Grunfoss Alfa 2 15-60;
4. блокова EPP теплоізоляція;
5. електронна плата;
6. 5-ти ходовий змішувальний клапан;
7. привід 5-ти ховодого клапана;
8. кульовий кран;
9. зворотний клапан;
10. гільза для датчика температури;
11,12. підключення контуру РВ; ВР 3/4 ", зворотна і лінія, що подає відповідно;
13,14. підключення контуру ТП; ВР 3/4 ", зворотна і лінія, що подає відповідно;
15,16. підключення контуру завантаження ГВП; НГ 3/4 ", зворотна і лінія, що подає відповідно;
17. підключення зворотної лінії котла, НР 1 ";
18. підключення лінії подачі котла, ВР 3/4 ";
19. комплект кріплення арматурної групи до стіни.

Примітка: Якщо радіатори оснащені термостатічекімі головками, необхідно передбачити перепускний клапан між прямого та зворотного лініями.

Copyright MAXXmarketing GmbH