Пакетні пропозиції Buderus Biopak G211/G221/S111-2/S121-2 12..45 кВт

91 264 грн.
Артикул:
Кількість:
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Пакетні пропозиції Buderus Biopak G211/G221/S111-2/S121-2 12..45 кВт

Пакетні пропозиції по опаленню будинку твердим паливом Buderus Biopak: сталеві та чавунні котли.

Котел Logano G211 D – чавунний твердопаливний котел розроблений для теплозабезпечення невеликих будівель. Використовується як окремий котел або в комбінації з опалювальним котлом, працюючому на газі або рідкому паливі. Вид палива – вугілля та деревина. Logano G211 D працює без додаткової електричної енергії та може працювати без циркуляційного насоса на відкритих системах опалення. Котел обладнано регулятором температури, який за допомогою ланцюга з’єднується з клапаном подачі повітря.

Котел Logano G221 – Корозіонностійкий опалювальний котел Logano G221 являє собою відмінне оптимальне рішення. Він може бути підключений до існуючої опалювальної системи навіть без використання зварювання, що характеризує його надзивчайно простим у монтажу. Доступна та зручна камера згоряння та паливний бункер. Чавунний опалювальний котел Logano G221 працює без додаткової електричної енергії та може працювати без циркуляційного насоса на відкритих системах опалення.

Котел Logano S111-2 WT – сталевий опалювальний котел, працюючий на твердому паливі, розроблений для теплозабезпечення невеликих будівель. Використовується як окремий котел або в комбінації з опалювальним котлом, що працює на газі або рідкому паливі. Вид палива – деревина та відходи деревини. Котел S111-2 WT має вбудований теплообмінник для захисту від перегріву в закритих системах опалення. Захисний термостат-вентиль входить до складу пакета.

Котел Logano S121-2 WT – сталевий опалювальний котел, працюючий на деревині, розроблений для теплозабезпечення невеликих будівель. Використовується як окремий котел або в комбінації з опалювальним котлом, що працює на газі або рідкому паливі. Вид палива – деревина та відходи деревини. Котел S121-2 WT має вбудований теплообмінник для захисту від перегріву в закритих системах опалення. Піролізне спалювання палива дає збільшення ККД на 4–7% та більш тривалий час роботи, якщо порівнювати зі звичайним котлом.

Buderus TS131 - Клапан запобіжний термостатичний Buderus S1 - Контур охолодження до твердопаливного котла
 Buderus VTC511 - Клапан термостатичний  Buderus - Бак мембранний розширювальний

 

Склад пакетних пропозицій Buderus Biopak:

Budeus Biopak - Склад пакетних пропозицій

Copyright MAXXmarketing GmbH