Пакетні пропозиції Bosch Condens Comfort 24..98 кВт

29 024 грн.
Артикул:
Кількість:
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Пакетні пропозиції Bosch Condens Comfort 24..98 кВт

Пакетні пропозиції Condens Comfort з газовими настінними конденсаційними котлами Bosch є ідеальним рішенням для опалення квартири, котеджу або будівлі площею до 1000 м2, а при каскадному підключенні до 4000 м2, а також для приготування гарячої води за допомогою бака непрямого нагріву.

Конденсаційні котли Bosch
◉ Котли мають функцію модуляції потужності опалення та гарячого водопостачання і обладнані пальником з електророзпалом і іонізаційним електродом контроля наявності полум'я.
◉ Завдяки вбудованій функції оптимізації роботи з урахуванням сонячної енергії котли повністю сумісні з геліосистемами
◉ У конструкції котлів передбачений датчик відхідних газів з автоматичним відключенням, контроль щільності закриття газового клапана, запобіжник температури теплообмінника, датчик температури контуру опалення і запобіжно-скидний клапан контуру опалення.
◉ У котел вбудований опалювальний насос з можливістю роботи в енергозбережному режимі.
◉ Управління здійснюється за допомогою регуляторів FR 100 для управління по кімнатній температурі і FW 100/200 для управління залежно від зовнішньої температури.

Bosch Condens Comfort

* До пакетних пропозицій з котлами Bosch Condens 5000 W включено:

◉ Насосна група для підключення до котла, в комплекті: модульований насос, запобіжний клапан, газовий кран, запірні крани, зворотний клапан, манометр, підключення для зовнішнього розширювального бака, кран для заповнення та зливу, теплоізоляція
◉ Воронкоподібний зливний сифон з підключенням до конденсатовідвідника Nr. 432

Copyright MAXXmarketing GmbH