Гідравлічна стрілка різьбова/фланцева Kuydych HS/HSF

1 873 грн.
Модель:
Теплоізоляція:
Кількість:
Інформація
— Ми поставляємо лише оригінальну продукцію українських заводів-виробників та офіційних представників європейських торгівельних марок в Україні.
Доставка
— Нова пошта
— Інтайм
— Самовивіз
— Інші кур’єрські служби
Оплата
— Безготівковий розрахунок
— Оплата при отриманні
— Оплата через банк
— Передоплата

Опис та технічні характеристики. Гідравлічна стрілка різьбова/фланцева Kuydych HS/HSF

Особливості гідравлічних стрілок:

◉ поділ котлового та опалювального контурів;
◉ утримання незалежних потоків в циркуляційному колі котла та опалювальних контурів;
◉ зрівноважування потоків теплоносія котлового та опалювальних контурів;
◉ відмулювання теплоносія;
◉ видалення повітря з теплоносія.


Будова:

Гідравлічна стрілка влаштована як сталевий циліндричний резервуар з низьковуглецевої сталі. На корпусі (1) встановлені чотири патрубки. Патрубки для підключення котлового контуру: впускний (2) i випускний (3). Патрубки для підключення системного контуру: випускний (4) i впускний (5). У резервуарі HSF, встановлена перфорована перегородка, а в HS та HSF 50/100/4 отвір для вимірювання температури (6). Перфорована перегородка унеможливлює пряму циркуляцію теплоносія із котлового в опалювальний контур, одночасно допомагає забезпечити ефект відповітрювання.
Для видалення повітря у верхній частині резервуару встановлений патрубок (7), призначений для підключення автоматичного клапана для випускання повітря. Додаткова занурювальна гільза (8) призначена для заміру температури. У нижній частині резервуара вбудовані перегородки (9), які посилюють процес відмулювання теплоносія. Для очищення гідравлічної стрілки від утворених при роботі забруднень служить патрубок(10), до якого підключають зливний вентиль.

Рис. Гідравлічні стрілки Куйдіч

Принцип роботи гідравлічної стрілки:

При застосуванні гідравлічної стрілки в котельних системах відбувається розділення котлового та системного контурів. Це розділення усуває (або зменшує) взаємний вплив змін інтенсивності циркулюючих потоків теплоносія котлового та системного контурів. Під час роботи системи розрізняють три основних її стани роботи:
❶ стан, коли кількість теплоносія в котловому контурі відповідає кількості теплоносія опалювальної системи (1). Кількість розігрітого котлом теплоносія Qk дорівнює кількості теплоносія, спожитому системою Qo.
❷ стан, коли відбувається зменшення потоку теплоносія Qo в опалювальній системі (прикриття регулюючих клапанів, і т.д.), що супроводжується протіканням частини потоку теплоносія котлового контуру Qk через гідравлічну стрілку в контур системи (2). Залишок потоку Qk повертається до котлового контуру, піднімаючи температуру теплоносія на вході в котел.
❸ стан, коли потік теплоносія через системний контур Qo більше потоку теплоносія котлового контуру Qk (3). У цьому випадку частина потоку теплоносія системного контуру Qo протікає через гідравлічну стрілку в котловий контур. Залишок потоку Qo повертається в систему.
Таким чином, за допомогою гідравлічної стрілки вдається уникнути, наприклад, впливу потужного насоса котлового контуру на роботу менш потужних насосів системного контуру (контурів) і обернено: уникнути впливу потужних насосів системних контурів на циркуляцію теплоносія в котловому контурі.
Доцільно також підкреслити, що запуск котлів (котлового контуру) повинен відбуватися при повністю вимкненій циркуляції в системних контурах для запобігання низькотемпературної корозії котлів.

Гідравлічна стрілка - Принцип роботи

Технічні характеристики гідравлічних стрілок Куйдіч:

KHT HS/HSF - Технічні характеристики

Розміри:

Гідрострілки Куйдіч KHT Kuydych - Розміри

Гідрострілка

Copyright MAXXmarketing GmbH