Сонячне тепло – комфортне теплопостачання майбутнього

Сонячний колекторЦіни на викопне паливо - газ, тверде та рідке паливо - зростають, і навряд чи воно буде дешевшати у найближчому майбутньому. Викиди CO2 зростають та негативно впливають на наш клімат, а змінити цю тенденцію можливо, якщо людство перейде на екологічно-безпечні технології. Що може бути кращим за використання енергії сонця, яку ми отримуємо кожного дня? Кількість енергії, що потрапляє на землю за 20 хвилин у вигляді сонячного випромінювання, еквівалентна загальному річному споживанню енергії людством.

Прийшов час попіклуватися про економію грошей та навколишнє середовище і купити сонячні колектори (панелі).

Інтелектуальна технологія зменшення енергоспоживання

Сонячні панелі виробляють економічне та повністю безпечне для оточуючого середовища тепло для опалення і гарячої води. Влітку сонце забезпечує потреби у гарячій воді на 100%. А коли від нього надходить менше енергії у холодну пору року,  дозволить у середньому споживати на 60% менше енергії на гарячу воду.

Надходження тепла по трьох напрямках

А якщо дах не спрямований точно на південь? Хвилюватися не потрібно. Відхилення на кут до 45° зовсім не є проблемою, та не призводить до значногоПоглинання колектором сонячного випромінення
зниження енергії, що поглинається. Навіть якщо дах спрямований на схід чи захід, зменшення поглинання енергії можна компенсувати за рахунок

Корисно знати про сонячні системи

Сонячні системи використовують енергію сонця та перетворюють її на тепло для використання у Вашому будинку.
Сонячна енергія робить вас більш незалежними від зростання цін на вичерпні види палива. Витрати на встановлення сонячної системи повертаються лише за декілька років. З Bosch та Buderus ви отримаєте переваги від відомих і надійних виробників. Bosch та Buderus постачають усі компоненти для сонячної системи і забезпечують запасними частинами. Ви можете розраховувати на професійне обслуговування.


Сонячні колектори Bosch Solar 4000 TF – компактні розміри, великі переваги!

 
Не втратьте жодного сонячного проміня!

З новими сонячними колекторами Bosch Solar 4000 TF навіть невелику площу покрівлі Ви зможете використати для встановлення сонячної системи. Площа 2,09 м2 залишає достатньо простору для ваших ідей!Bosch Solar 4000 TF - Сонячний колектор - Bosch Solar - Сонячний колектор Бош Bosch - Купить солнечный коллектор Бош

Економія на малих площах

Сонячні колектори Solar 4000 TF поєднують в собі компактні розміри та високу продуктивність. Надійна та перевірена конструкція, високоякісне сонячне скло дозволяють досягати високі показники. Звабливе співвідношення ціна-якість є вагомою причиною для купівлі сонячної системи.

Простота і легкість монтажу

Сонячний колектор призначений для вертикального монтажу. Він може бути встановлений як на похилій, так і на пласкій покрівлі. Міцний алюмінієвий каркас знижує навантаження та полегшує процес монтажу. Стандартні підключення спрощують та пришвидшують процес монтажу без використання спеціальних інструментів. Спеціальні ударопрочні  транспортні кутки захищають колектор під час встановлення від пошкодженнь та подряпин.
Купити сонячний колектор та комплектуючі, та що й казати, - усе(!) для гарячого водопостачання та опалення Вашої оселі можна у нас. Щоденні безкоштовні консультації та приємний сервіс до Ваших послуг у зручний для Вас час. Від офіційного представника за найвигіднішою ціною в Україні

 
Bosch Solar 4000 TF - Будова сонячного колектораЗ першого погляду:

◉ Надзвичайно компактний сонячний колектор для гарячого водопостачання
◉ Чудові показники продуктивності завдяки алюмінієвому повноповерхневому абсорберу з високоселективним покриттям
◉ Відмінне співвідношення ціна/якість
◉ Безпроблемне встановлення завдяки малим розмірам та низький вазі
◉ Простий та швидкий монтаж без спеціальних інструментів завдяки стандартним підключенням
◉ Гнучке встановлення як на похилій, так і на пласкій покрівлі
◉ Відмінні оптичні показники завдяки спеціальному сонячному склу колектора FCC220-2V

Нові сонячні колектори Solar 4000 TF – інсталяція стає простішою

◉ Перевірена ефективність завдяки використанню класичного мідного арфоподібного поглинача.
◉ Тривалий термін служби, легкість та корозійна стійкість завдяки рамі з цільного листа алюмінія..
◉ Висока продуктивність завдяки високоселективному, зносостійкому покриттю.

Сонячні насосні станції

Bosch AGS5/10 - Сонячні насосні станціїСонячні насосні станції Bosch задовілнять будь-які потреби. Завдяки попередньо зібраним підключенням вони заощаджують час та площу для встановлення: одно- чи двотрубні сонячні насосні станції вже оснащено усіма необхідними приладами безпеки. Особливо практично: в двотрубних насосних станціях Bosch AGS5 та AGS10 вже вбудований відділювач повітря, таким чином на даху його вже можна не встановлювати. В AGS5 за необхідності може бути також інтегрирован сонячний контролер. Для вас це означає невеликі витрати на встановлення комплексної сонячної системи в якій усі компоненти оптимально поєднані.
Але коли мова йде о гнучкості, Bosch також пропонує рішення. Однотрубні насосні станції призначені для систем до 5 сонячних колекторів, двотрубні моделі з легкістю зправляться з системами до 10 колекторів. Для систем з двома геліополями або двома користувачами обидві станції можуть бути поєднанні в трьохтрубну систему. Так, наприклад, може бути реалізована система з сонячнними полями орієнтованими на схід та захід. Особлива відмінність: дизайн насосних станцій Bosch ідеально поєднується з іншими сонячними продуктами, таким чином Ви отримуєте не тільки технічно, але й візуально оптимально підібрану систему! Купити сонячну насосну стацію і сонячний колектор (панель) можна на нашому сайті за вигідною ціною.

Сонячний контролер - центральний компонент сонячноїСонячний контролер Bosch системи!

Сонячний контролер, є центральним елементом нашої сонячної системи. Він постійно контролює температуру в колекторі та порівнює її з заданою та на підставі різниці температур керує роботою насосів. Bosch пропонує системи керування для будь-якого типу сонячної системи - для гарячого водопостачання з або без підтримки опалення, для додаткових функцій таких як рециркуляція або підігрів басейну. Усі системи керування мають функції відстеження помилок, контролю стану та роботи системи, а також функцію відображення поточної температури. Сонячні контролери можуть бути змонтовані на стіні, деякі з них можуть бути також інтегровані в насосні станції. Дісплей сонячного контролера B-sol надає легкий доступ до налаштуваннь, зокрема до попередньо встановленних 27 гідравлічних схем!

Типові гідравлічні схеми сонячних систем

Типові гідравлічні схеми сонячних систем