Акумулююча ємність із теплообмінником із нержавіючої сталі KHT ЕАІ-10-500-X/Y без ізоляції

Рейтинг:
20 300 грн.
Акумулюючі ємності
Внутрішній бойлер для ГВП: немає
Теплообмінник: верхній
Об'єм, л: 500
Ізоляція: немає
Гарантія, р: 5
Кількість:
Гарантія на обладнання 5 років
Обладнання сертифіковано
Матеріал теплообмінника — нержавіюча сталь AISI 304
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
 
 
 

Акумулюючі (буферні) ємності у сучасних системах опалення

Акумулююча ємність (теплоакумулятор, теплий бак) представляє собою сталевий резервуар об'ємом від 200 до 10 000 літрів. Виготовляється із чорної сталі, поставляються із утеплювачем або без нього. Утеплювач, зазвичай, представляю собою шар пінополіуритану товщиною від 80 до 100 мм, обгорнутий у дермантин (шкірозамінник) на застібці. Є виробники, котрі поставляють баки із нез'ємним утепленням товщиною до 60 мм, яке складається з декількох шарів різних термоізоляційних матеріалів, що більше зберігає тепло. Нижче ми роздивимось основні функції акумулюючих ємностей у системах опалення та основні схеми підключення баків у залежності від ваших потреб, вимогах до теплоносія тощо.

Функції акумулюючої ємності

1. Дозволяє закумулювати поступаюче від котла тепло, поступово віддаючи його у систему опалення

Акумулюючі ємності у системах опалення з твердопаливними котлами дозволяють акумулювати всю енергію, котру виділяє паливо при згорянні. Кожна кілокалорія закумульована у теплому баку буде використана тоді, коли це буде необхідно.

2. Попереджає можливісь пергріву котла

Використовуючи твердопаливні котли для опалення будинку, часто виникає ситуація, коли енергія для опалення в даний момент вже не потрібна, а в топці ще знаходиться паливо. При цьому котел перегрівається, що, у кращому випадку, призводить до зменшення ресурсу його роботи, а у найгіршому  випадку - перегорає теплообмінник і вам доведеться купувати новий котел.
Також при надлишковому виділенні тепла у систему опалення поступає перегріта вода, що може призвести до пошкодження трубопроводу.

З використанням акумулюючої ємності (при правильному підборі літража та функціоналу баку) перегрів котла та обладнання в системі опалення виключений.

Підключення акумулюючої ємності

Рис. 1. Стандартне підключення акумулюючої ємності у системі опалення з твердопаливним котлом

1. Твердопаливний котел; 2. Група безпеки котла; 3. Буферна ємність; 4. Триходовий клапан; 5. Насос циркуляції; 6. Розширювальний бак; 7. Опалювальний контур

3. Дозволяє легко комбінувати різні опалювальні прилади (електричні, твердопаливні газові, сонячні системи) в загальну систему опалення

Використання в системах опалення акумулюючих баків дозволяє легко комбінувати різні опалювальні прилади (твердопаливні, газові, електричні котли, сонячні системи, теплові насоси) та у любий момент перейти з одного джерала тепла на інше, більш комфортне та вигідне.

Нижче наведені спрощені схеми опалення у комбінуванні з електрокотлом, сонячними колекторами, бойлером непрямого нагріву:

Схема підключення акумулюючої ємності з твердопаливним котлом та електричним котлом
Рис. 2. Схема підключення акумулюючої ємності з твердопаливним котлом та електричним котлом
Рис. 3. Схема опалення твердопаливного котла разом із газовим котлом, акумулюючою ємністю та бойлером непрямого нагріву
Рис. 3. Схема опалення твердопаливного котла разом із газовим котлом, акумулюючою ємністю та бойлером непрямого нагріву

Акумулююча ємність сприяє покращенню роботи опалювального обладнання, що призводить до подовження його сроку експлуатації. Також використання баку знижує витрати палива за рахунок акумулювання енергії, збільшує ККД системи, що призводить до зменшення числа завантажень палива у котел.